Overlijdensbericht Theo Meuffels

 

Onverwacht snel hebben we afscheid moeten nemen van ons lid van bijzondere verdiensten Theo Meuffels. Onlangs kregen we berichten dat de gezondheid van Theo snel achteruitging, maar toch komt het bericht hard binnen.

Ruim 65 jaar was Theo lid van onze vereniging. Jaren die hij met grote inzet heeft besteedt aan de groei en al het wel en wee binnen onze vereniging. Zijn hart lag bij de Drumband. Vele jaren als lid, tamboer-maitre en later ook als instructeur. Het heeft voor Theo bij deze groep altijd gevoeld als een warm bad. Samen hebben ze ook vele successen mogen behalen. Maar ook als slagwerker binnen het Fanfare orkest heeft Theo menige mooie successen mogen meebeleven.

Theo is ook onderdeel geweest van het Bestuur van Fanfare Eendracht Dieteren, waarbinnen hij 8 jaar met verve de rol van voorzitter invulde.

Wij gedenken met respect en waardering zijn grote inzet voor onze Drumband en Fanfare.

Namens iedereen binnen Fanfare Eendracht Dieteren willen we Sophie, kinderen en kleinkinderen in deze zware tijden sterkte toewensen met het verwerken van dit grote verlies.

Activiteiten

Geen evenementen

Fanfare Eendracht Dieteren

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com