In het weekend van 17 april hebben 4 van onze leden deelgenomen aan het Huub Urlings solistenconcours te Buchten. Hierbij kunnen we terugkijken op succesvolle optredens.

 

Als eerste was het de beurt aan Vera Ronckers om als lid van onze vereniging te laten horen wat ze in haar mars heeft. Op hoorn is zij nu een tweetal jaren bezig en heeft met veel inzet een grote sprong voorwaarts gemaakt. Voor haar solo Lyra in de jeugdafdeling kreeg zijn een mooie 81 punten waarmee ze een terechte 1ste prijs behaalde.

 

Ook Mieke Ronckers, Maxime Verheesen en Thijs Linssen kwamen op deze dag nog in actie. Alle in 5de divisie.

 

Maxime Verheesen op saxofoon sopraan behaalde een mooie 82 punten waarmee ook zij een 1ste prijs behaalde.

 

Thijs Linssen op saxofoon-alt had gekozen voor de solo Papillon.  Met een mooie 81 punten, en ook een 1ste prijs was ook dit optreden op zijn plaats op dit solistenconcours.

Als laatste van onze leden moest Mieke Ronckers aantreden. Voor haar uitvoering had de jury zelfs 87 punten over. Ook voor Mieke een 1ste prijs. Tevens was dit puntenaantal van dien orde dat ze in 5de divisie een mooie tweede plaats behaalde over alle deelnemers.

Allen van harte gefeliciteerd en hopelijk is dit een opmaat naar verdere deelnames.

Activiteiten

Geen evenementen

Fanfare Eendracht Dieteren

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com